charmsara

charmsara

charmsara

charmsara

charmsara

  • ۰
  • ۰

خیرالله شریفی تولید کننده کفش با شرکت در برنامه اقتصاد مقاومتی در کانال رادیو اقتصاد گفت:کارخانه های ایرانی ساخت کفش هستند که با برندهای فرنگی رقابت می‌‌کنند و از لحاظ کیفیت در درجه بالایی قرار دارا هستند ولی از حیث بها یک سوم کالای خارجی کفش تولید می کنند . 


به گزارش وب وبسایت جامعه صنعت کفش ایران- شریفی در ادامه گفت: کفش ماشینی با کفش دست دوز مختلف است کفشها در جایگاه های متعدد ساخت می شود کفشهای ایرانی سرویس ها تعویض داراست ،تولید کننده اهل ایران برای جلب رضایت مشتری تعمیر و تعویض آن را بر عهده می گیرد و به محصولش ایمان داراست . 

کفش ماشینی داخلش آب نفوذ نمی‌کند درکفشهای دست دوز احتمالا از جای دوخت آب به درون کفش نفوذ نماید می بایست این کفش هارا به فروشنده عودت دهند نفوذ آب در درون کفش مشکل کفش و ساخت آن می باشد . 
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با کمپانی در برنامه اقتصاد مقاومتی در کانال رادیو اقتصاد گفت: متوسط ارزش کفش صادراتی ما حدود دو دلار می باشد که این مقدار زیر سطح متوسط جهانی میباشد . 

به 
گزارش وب تارنما جامعه صنعت کفش کشور ایران – مدیریت هیئت مدیره جامعه کفش کشور ایران گفت: حدود ۵۰درصد صادرات کفش با بها افزوده فراتر ومتوسط بها هستند، در‌صورتی‌که میانگین کفش ۴ دلار باشد متوسط کفش چرمی عالم حدود ۴۵ دلار است و بعد دیدنی است که این برای کشورهای متفاوت هم گوناگون می‌باشد در ایتالیا این عدد ۶۹ دلار در هر جفت کفش می‌رسد . 

وی ادامه در مورد اد: چین با نرخ ۳۰ دلار داراست کفش چرمی صادر می‌نماید در جمهوری اسلامی ایران ۵ درصد کفش صادراتی چرمی ما با قیمت افزوده بالاست و۹۵ درصد با ارزش افزوده پایین خیس می باشد . 
مدیرمسئول نشریه صنعت کفش با بیان اینکه رویش صادرات عالم در طول ۱۰ سال گذشته ۲ برابر گردیده می باشد گفت: منتخب ازاین دو برابر شدن مرهون ارتقا بها می باشد و چکیده مدیون تغییراتی که در ادغام صادرات جهان حادثه افتاده است در جمهوری اسلامی ایران متوسط کفش چرمی که صادر کردیم حدود۵/۵ دلار بوده می‌باشد . 
لشکری افزود: صادرات ما می بایست به سمتی برود که به پایداری برسد و ما بدانیم ۵ سال دیگر به چه میزان صادرات خوا‌هیم داشت مسولان این فرمان را باید برنامه ریزی نمایند می بایست برای استان های متعدد توصیف های متعدد داشته باشیم چون استانها هر کدام در حوزه خاصی مزیت دارند . 
او ادامه داد: این مزیت های بالقوه ای که وجود داراست ما را لینک و پیوند می زند به زنجیره جهانی ارزش ، به عبارت دیگر در‌صورتی‌که ما به آن زنجیره متصل نشویم برایمان کارت دعوت نمی‌فرستند ما بایستی بزورجایگاهی پیدا کنیم وگرنه بازار صادراتی را از دست می‌دهیم . 
لشکری گفت: سالها به روسیه و اروپا صادر داشتیم البته تولید کننده خسته شد و صادرات کاهش پیدا کرد ما بایستی عملکرد کنیم که تامل راهبردی را در بدنه صنعت وفرماندهی سرازیر کنیم و در ترکیب صادرات نیز تغییراتی به نفع کالای ارزش افزوده فراتر بدهیم تا به هدفهای بالاتردر حوزه صادرات برسیم . 

  • ۹۷/۰۹/۳۰
  • charmsara charmsara

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی